Blog

lwcz_official – 15:40:55 15.11.2019

Vážení hráči/Vážené hráčky 🙋‍♂️, již dlouho přijímáme platby přes PaySafeCard, ale vždy jsme tyto platby přijímali pouze přes tickety, proto jsme se rozhodli udělat web 🌍, kde si můžete zakoupit kredity přes PaySafeCard 💳. Kredity si můžete přes PaySafeCard 💳 zakoupit zde: https://psc.legends-world.cz Kredity vám budou přičteny do 24Hodin 🕛 od platby. Také ke každé platbě přidáme bonus o 15% více kreditů 📈. Doufáme že budete s novou funkcí spokojeni 👍. S pozdravem, Tým Legends-World.cz 🎮.

lwcz_official – 15:40:48 15.11.2019

Vážení hráči/Vážené hráčky 🙋‍♂️, jelikož nám záleží na zabezpečení vašich účtu 🔐, rozhodli jsme se přidat k účtu možnost přidání vašeho emailu ✉️. Email si můžete přidat na našem webu 🌍: https://legends-world.cz/nastaveni Zatím email slouží pouze při ztrátě účtu 🔐, ale do budoucna s emailem máme velké plány, proto vám doporučujeme si email ke svému účtu přidat ✔️. S pozdravem, Tým Legends-World.cz 🎮.

lwcz_official – 15:40:33 15.11.2019

Vážení hráči, vážené hráčky 🙋‍♂️, pokud si vzpomínáte, tak jsme na serveru před zhruba měsícem prodávali tag "Dobrý anděl" 👼, všechny vybrané peníze se odeslali do posledního halíře. Celkem se vybralo 1500kč 💸 za což vám moc děkujeme a věříme, že tyto peníze budou využity na dobrou věc ❤️. Děkujeme, že u nás hrajete 🎮, váš Legends-World.

lwcz_official – 15:40:19 15.11.2019

Vážení hráči, vážené hráčky 🙋‍♂️, často se nás ptáte zdali je možnost si u nás zakoupit 💸 kredity přes PayPal a ano, tato možnost tu je. Stačí navštívit náš online obchod na webu https://legends-world.cz/obchod > kliknout na záložku Kredity > vybrat počet kreditů > zadat jméno a provést platbu. Navíc ted ke každé online platbě provedené přes PayPal dostanete o 15% více kreditů a to se vyplatí! 😄 Do budoucna budeme přidávat více platebních metod a proto nám nezapomeňte dát follow, ať o další novinky/informace nepřijdete. Děkujeme, že u nás hrajete 🎮, váš Legends-World.

lwcz_official – 22:25:58 14.11.2019

Vážení hráči/Vážené hráčky 🙋‍♂️, jelikož jsme neudělali soutěž za 500 sledujících 😲, rozhodli jsme se proto udělat soutěž o jeden originální minecraft účet 🎁. Pravidla soutěže jsou jednoduchá: 1️⃣ Dej nám like na tento příspěvek 2️⃣ Dej nám follow 3️⃣ Sdílej tento příspěvek 4️⃣ Napiš do komentářů HOTOVO ❗Pokud se do soutěže zapojíš více než jednou, budeš automaticky že soutěže disvalifikován!❗ Soutěž bude ukončena 01.12.2019. 📢 #minecraft #lwcz #server #skyblock #hra #cz #sk #game #minecraftmemes #minecraftpc #minecraftbuild #soutez #prison #lobby #friends

Fakaheda.eu